​Nakŕmte svojich démonov!


Ak máte nejaký problém, neduh, ktorého sa chcete zbaviť alebo vás niečo dlhšie trápi – všetci to poznáme – mysľou tento problém chápeme, vieme všetky fakty, vieme, ako ináč by sme mali myslieť, ako ináč cítiť, ale aj pri najväčšom úsilí sa nám nedarí vo svojom myslení, v spôsobe ako to všetko prežívame, nič zmeniť. Naše trápenie pokračuje...

Dôvodom sú emócie, pretože práve cez emócie sa nám určitý spôsob myslenia a náhľadu na svet, doslova zakonzervuje v našom tele. Takto vznikajú naši démoni, ktorí nám denne spôsobujú utrpenie a nedovoľujú prežívať život s ľahkosťou a radosťou. A preto len opätovne cez emócie sa títo démoni môžu uvoľniť a pretransformovať na pozitívnu energiu.

Pri 5-krokovom procese „Nakŕmte svojich démonov“ prostredníctvom vizualizácie preciťujete emócie spojené s démonom a cez jeho nakŕmenie ho následne odblokujete. 

Démoni sú preto démonmi, lebo im nevenujeme láskyplnú pozornosť. S démonmi, s tým, čo sa nám na sebe nepáči, celý život bojujeme, popierame to v sebe, hneváme sa sami na seba, že nie sme šťastní tak, ako by sme chceli byť. Počas procesu démonom venujeme láskyplnú pozornosť formou ponúknutia vlastného tela. Čo môže byť viac, ako ponúknuť niekomu či niečomu vlastné telo, ktoré pre nás predstavuje v tomto živote najväčšiu pripútanosť? 

A tak sa démon môže transformovať cez našu láskyplnú pozornosť na energiu pozitívnu, ktorú následne prijímame očistenú naspäť do seba. Cez túto očistenú energiu prijímame sami seba a aj všetky aspekty svojej bytosti a tým v sebe uvoľňujeme nesmierne množstvo energie, ktorá bola v démonoch uväznená.

Ak sa chcete dozvedieť viac, príďte 10.11 o 18:00 do co-Šicke na prednášku "Nakŕmte svojich démonov."